Kim jesteśmy
 • Kim jesteśmy?

  Kościół dla każdego łączy jedno ważne doświadczenie: prawdziwe spotkanie z realnym, kochającym Bogiem. To powoduje, że kochamy Jezusa Chrystusa, kochamy ludzi niezależnie od statusu materialnego, społecznego, rasy... a szczególnie WTEDY jeśli nigdy nie słyszeli o Bogu. W KDK wiemy, że w codziennym życiu towarzyszy nam wspierająca obecność Ducha Świętego. To, co nas nieustannie ekscytuje, to widok ludzi, których życie po spotkaniu z Panem Jezusem, nabiera nowego wymiaru, nawet jeśli dotychczasowe było zupełnie udane, a także wtedy, kiedy było totalnie rozsypane.
 • Dokąd zmierzamy?

  W wędrówce przez życie chcemy ciągle pielęgnować wartości, które postrzegamy jako fundamentalne:


  Punktem odniesienia i fundamentem jest osoba Jezusa Chrystusa.

  Wiemy, że Kościół jest budowlą, którą zarządza Pan Jezus i nie możemy skutecznie go budować zapominając o Nim.

  Odkrywamy i wzmacniamy osobistą relację z Bogiem przez modlitwę; codziennie robimy tyle ważnych spraw, jesteśmy zbyt zajęci, żeby się nie modlić.

  Czytanie Biblii jest codzienną ucztą, to całe ucztowanie daje nam świadomość jak bardzo Bóg kocha każdego człowieka.

  Nieskrępowane opowiadanie o Panu Jezusie i Jego wpływie na nasze życie jest normą, skoro Bóg nie wstydzi się być nazwany naszym Ojcem, to my z dumą mówimy, że jesteśmy Jego dziećmi.

  Człowiek staje się częścią Bożego Królestwa przez pokutę, która jest darem łaski przygotowanym przez Boga.  Pokuta jest dostępna dla każdego.

Kościół dla Każdego to nie hasło marketingowe, ale realne dzieło Pana Jezusa tu na Ziemi, którego celem jest, żeby każdy człowiek doszedł do samodzielnej, głębokiej więzi z Ojcem z Nieba. Kościół dla Każdego to miejsce, w którym sam Bóg używając nas, ratuje ginących i umacnia wierzących.